KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537190

nr 1753 7190

MajBritt Östergren, "Kvällspromenad i norrsken i Januari" Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:20:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor